Vybavenie dielní

Zvládnuté procesy, poriadok a flexibilita sú základnými princípmi pre vysoký stupeň kvality a rýchlosti práce v dielni i v kancelárií.

Vďaka ucelenej rade kancelárskeho vybavenia na strane jednej a komplexné rade dielenského a kancelárskeho zariadenia na strane druhej ponúkame naším zákazníkom celé spektrum výrobkov a služieb vhodných pre ich spoločnosť. Od skríň pre nástroje a stroje, od zásobníkov pre drobné súčiastky až po kompletné stojanové systémy, od pracovných stolov po prepravné zariadenia a rebríky, od vybavenia jedální po vybavení kancelárskych budov až po podlažie pre vedenie podniku – naše prakticky orientované zariadenia a vybavenie sa dodáva vo forme kompletného systému.

Pracovné stoly

Prispôsobiteľné modulárne pracovné stoly a pracoviská

Aj najflexibilnejšia výroba vyžaduje vysoký stupeň organizácie, pokiaľ ide o návrh pracoviska.

Spoločnosť SSI SCHÄFER ponúka systémy umožňujúce rýchlu reakciu a efektívnu zmenu požiadaviek. Všetky systémy pracovísk môžu byť kombinované navzájom.

Ukladanie nástrojov

Ochrana a úhľedné skladovanie vysoko kvalitných nástrojov pre NC stroje

Produktová rada Schäfer uľahčuje skladovanie nástrojov a je prispôsobená špecificky podľa Vašich potrieb.

Od centrálneho skladu nástrojov, cez bezpečnú prepravu až po umiestnenie pri stroji. Držiak nástrojov pre NC stroje je dostupný pre všetky štandardné typy držiakov.

Podpora

Rýchle a objemovo optimalizované vybavenie výrobných procesov.

Vďaka rade spoločnosti SSI SCHÄFER pre zaisťovanie materiálov toto nie je žiadny problém.

Naše vozíky pre zaisťovanie zásob, nástrojov a prepravu túto úlohu zvládajú s úplnou spoľahlivosťou a vďaka vysokej kvalite materiálov, je zaistená dlhá manipulačná životnosť.

Vybavenie pre společné miestnosti

Šatňove skrinky a uzamykateľné skrinky – zariadenie pre šatne.

Žiadna dielňa nebude kompletná bez dobre vybavených šatní a spoločných miestností. Tu sa zamestnanci prezliekajú a ukladajú svoje osobné veci.

Všetky uzamykateľné šatňové skrinky od spoločnosti SSI SCHÄFER môžu byť okamžite zmontované bez konštrukčných zmien a podľa potreby rozširované. Táto neobvyklá všestrannosť ponúka individualitu a enormne ušetrí priestor. Napríklad až 20 skriniek môže byť umiestnených do priestoru 1000 mm dĺžky miestnosti.

Skrine

Systematizované univerzálne „vnútorné diely“

Bez ohľadu na to, či chcete skladovať veľké alebo malé predmety, udržovať archív alebo len si zavesiť kabát – existujú skrine, ktoré sú vhodné pre každý účel.

Všetky uzamykateľné šatňové skrinky od spoločnosti SSI SCHÄFER môžu byť okamžite zmontované bez konštrukčných zmien a podľa V dielňach, v priemysle aj kanceláriách sa systémy skíň spoločnosti SSI SCHÄFER osvedčily už mnohokrát. Modulárne konštrukcie a flexibilnéprispôsobenie znamená, že tieto systémy sú pre mnoho spoločností nepostrádateľné.

Spoločnosť SSI SCHÄFER ponúka široký sortiment skríň, které sú systematické, univerzálne a variabilné. Moderný design, ktorý spĺňa každodenné potreby.

Bezpečnosť a prostredie

Skladovanie nebezpečných látok je záležitosťou správneho riadenia!

Nesprávne skladovanie nebezpečných látok môže mať závažný dopad.

Rada Schäfer safe@work pomáha organizovať decentralizovaný sklad nebezpečných látok podľa zákonných požiadavkov pri súčastnom znížení rizík osobnej zodpovednosti majiteľa spoločnosti.

Ponúkame

Naša rozsiahla ponuka príslušenstva pokrýva všetky možnosti skladovania,
ktoré sa ľahko prispôsobí k Vašim požiadavkám.
Dodáme vám regálový systém určený na to, aby sa stal chrbticou vašej intralogistiky.