Policové regálové systémy

Naše variabilné a vysoko kvalitné policové systémy boli vyvinuté podľa potrieb Vašich produktov.
Profitujte z výhod, ktoré sú výsledkom rychlej a jednoduchej montáže, so skutečnosťou, že môžu byť kedykoľvek rozšírené o naše komplexné odborné rady. Okrem toho Vám zadarmo ponúkame služby, ako sú projektová výkresová dokumentácia a dalšie.
Spoločnosť SSI SCHÄFER imponuje svojim zákazníkom už mnoho rokov, predovšetkým vďaka vyníkajúcemu pomeru cena/výkon.
Pre efektívne skladovanie sú k dispozícií rôzne skladovacie systémy od společnosti SSI SCHÄFER.
Okrem toho Vám ponúkame komplexnú radu voliteľných možností a príslušenstva pre všetky policové systémy.

Policový regálový systém R 3000:

Najvyššia kvalita je u policových regálov SSI Schäfer samozrejmosťou. Vďaka pokrokovej výrobnej technológii, prísnym kontrolám a skúšobným metódam máte ako zákazník istotu, že regálový systém R 3000 splňuje extrémne požiadavky. Multifunkčný regálový systém R 3000 je určený na všestrané využitie v obchodných a priemyselných skladoch. Vhodný je aj do archívov a kancelárskych priestorov. Jeho všestrannosť dovoľuje, aby si zákazník vybral na čo bude regálový systém R 3000 slúžiť. Jednoduchou výmenou políc za traverzy môže v krátkom čase z policového regálu vytvoriť paletový regál. Táto demontáž a montáž sa uskutoční bez použitia montážného náradia, pretože systém R 3000 sa montuje bez skrutiek, jednoducho a veľmi rýchlo. Vďaka pokrokovej konštrukcií je regálový systém zložený len z dvoch komponentov: Rámu a ukladacej úrovne (polica alebo traverza). Na zabezpečenie stability sa regálový systém, pri policovom použití vybavuje krížovým/pozdĺžnym spojením, ktoré umožňuje zvýšiť nosnosť regálového stĺpca. Systém základných a prístavbových regálových polí dovoľuje montáž až niekoľkých polí v rade. Konštrukcia a vybrané dĺžkové rozmery stojín umožňuje stavať viac-podlažné regálové systémy s ľubovoľným počtom políc a ľubovoľným umiestnením políc alebo traverz v regálovom poli. Prestavenie políc alebo traverz je po 53 mm. Police a traverzy sú nalakované v sivej farbe, alebo pozinkované, rámy sú pozinkované. Veľký výber z programu príslušenstva regálového systému R 3000 umožňuje vytvoriť rôzne vyhotovenia regálových stĺpcov a buniek tak, aby čo najlepšie vyhovovali predstavám a podmienkam použitia v danom skladovom priestore. Jednotlivé regálové stĺpce môžu byť vybavené bočnými alebo zadnými stenami z plechu alebo z oceľovej siete. Regálový stĺpec sa môže modifikovať na skriňu, montážou dvojkrídlových dverí.

Ako doplnok k policiam slúži systém zasuviek, ktorý je možné v regálovom stĺpci rôzne kombinovať s policami. Zásuvky je možné rozdeliť na viac oddelení pre rôzny materiál. Systém policových oddeľovníkov umožňuje prehľadne a jasne definovať pozíciu uskladňovaného materiálu. Na popis jednotlivých pozícií slúžia držiaky na etikety z priehľadnej fólie. Proti neumyselnému vypadnutiu materiálu z políc je možné police vybaviť dorazmi alebo zvýšenými okrajmi. Pre skladovanie veľkých plechových karosársky dielov, sklenených tabúľ alebo drevenných dosiek je možné využiť príslušenstvo k traverzám a tento materiál skladovať v stojatej polohe, s ktorým predídete poškodeniu.

  • Vyrábané výškové rozmery regálov R 3000: 2267, 2479, 3009, 4546, 6825 a 9104 mm
  • Vyrábané hĺbkové rozmery regálov R 3000: 300, 400, 500, 600 a 800 mm s možnosťou stavať dvojregálové rady.
  • Systém R 3000 sa dodáva v dvoch dĺžkach regálu 994 mm a 1282 mm. Nosnosť políc je 100 až 400 kg.

Policový regálový systém 7000:

Pokroková konštrukcia policového regálového systému R 7000 dovoľuje nové formy regálového poľa. Pri návrhu a montáži sa s bohatým príslušenstvom konštruujú a riešia rozmanité úlohy skladovania.

Najvyššia kvalita je u policových regálov SSI Schäfer samozrejmosťou. Vďaka pokrokovej výrobnej technológií, prísnym kontrolám a skúšobným metódam máte ako zákazník istotu, že policové regále R 7000 spĺňajú Vaše extrémne požiadavky. Policový regálový systém R 7000 je určený na všestrané využitie v obchodných a priemyselných skladoch. Montuje sa bez skrutiek jednoducho a veľmi rýchlo. Regálový systém je vďaka pokrokovej konštrukcii zložený len z dvoch komponentov: Rámu a políc. Na zabezpečenie stability regálového systému sa vybavuje krížovým/pozdĺžnym spojením, ktoré umožňuje zvýšiť nosnosť regálového stĺpca až na 1500 kg. Široký progam príslušenstva umožňuje individuálne prevedenie regálov. Systém základných a prístavbových regálových polí dovoľuje montáž niekoľko-násobných regálových radov. Regálové stojiny sú vyrobené z hodnotného pozinkovaného oceľového plechu. Konštrukcia stojín umožňuje ľubovoľný počet políc a ľubovoľné umiestnenie políc v regálovom poli. Prestavenie po 53 mm. Systém R 7000 je prispôsobený pre regálové prepravky firmy SSI Schäfer. Police sú lakované v sivej farbe, rámy sú pozinkované.

Ponúkame

Naša rozsiahla ponuka príslušenstva pokrýva všetky možnosti skladovania,
ktoré sa ľahko prispôsobí k Vašim požiadavkám.
Dodáme vám regálový systém určený na to, aby sa stal chrbticou vašej intralogistiky.